Тимчук: РФ масово відкликає військових з відпусток, стягує сили до кордонів

На території Росії відзначається масовий відклик військовослужбовців ЗС РФ з відпусток, в Донецькій області російсько-терористичними військами обладнуються позиції для артилерії, бойовики отримують додаткову техніку.

Про це повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«У смузі Тельманове-Гранітне (Тельманівський район Донецької області) відзначається висування до переднього краю бронегрупи російсько-терористичних військ. Зафіксовано до 15 одиниць бронетехніки (з них до 6 танків), встановлено наявність 120-мм мінометів», — зазначив Тимчук.

В районі Тельманове російсько-терористичними військами обладнуються позиції для артилерії, ведуться інженерні роботи.

В районі Станиці Луганській зафіксовано прибуття в розпорядження бойовиків, на додаток до раніше зосередженим силам і засобам, до 10 артсистем, в районі н.п.Ніколаевка обладнані укріплені позиції.

Крім того російським командуванням «строжайше наказано підрозділам бойовиків» ДНР «і НД РФ дотримуватися заходів маскування».

«Всі переговори, що містять інформацію про діяльність і пересуванні підрозділів, по відкритих каналах зв’язку суворо заборонені. Пересування та здійснення маршів запропоновано проводити або в темний час доби, або в сутінках (вранці або ввечері)», — наголошується в повідомленні.

«Вказівка ​​пересуватися в темний час доби викликає невдоволення і у терористів (відсутність необхідних навичок управління бронетехнікою в темний час доби), і у російських військовослужбовців (слабке знання місцевості)», — додам він.

Источник: http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/30/7042705/

Добавить комментарий