Домовлятися з Москвою — все одне, що домовлятися вночі з грабіжниками — екс-радник Путіна

Зрозуміти дії Росії щодо України, намагатися з нею домовитися — все одне, що домовлятися з грабіжниками в темному провулку.

Про це сказав у п’ятницю російський експерт, радник Володимира Путіна з 2000 по 2005 рік Андрій Ілларіонов в ефірі програми Шустер-Live, відповідаючи на запитання ведучого: чи можливо зрозуміти, чому Росія не хоче, щоб Україна вступала до НАТО та ЄС, та домовитися з нею.

«Я б використав таке порівняння… Ви опинилися на темній алеї вночі та на вас і на вашу сім’ю напали бандити. Ви спробуєте з ними домовитися?», — відповів Ілларіонов.

На його думку, основна мета Росії — контроль над Україною. «У автора агресії проти України є план — встановити контроль над Україною. Він не приховував цього ніколи… і зараз не приховує. Він діє в рамках цього плану, здійснює весь можливий тиск, і інформаційний, і воєнний, і енергетичний, і фінансовий… Його мета — щоб не було суверенної, незалежної України, чого він прагне досягнути всіма можливими засобами гібридної війни», — сказав екс-радник президента РФ.

Источник: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/domovlyatisya_z_moskvoyu___vse_odne_shcho_domovlyatisya_vnochi_z_grabignikami___eks_radnik_putina_1996361

Добавить комментарий