На боці бойовиків ДНР воює чеченський батальйон «Смерть»

На сході України на боці терористів ДНР воює чеченський батальйон «Смерть». Головним своїм завданням бойовики вважають ліквідацію чеченського генерала Іса Мунаєва. Про це повідомляють сепаратисти у соцмережі, — передає «Преса України».
1700
Чеченські найманці зазначають, що вони прийшли воювати за самопроголошену «Новоросію», оскільки їх покликали на допомогу.

«А що вас так дивує в тому, що ми пішли за ДНР? Вас не дивує, що поляки, білоруси та естонці пішли найманцями за Київ. ДНР чекала чеченців, вона кликала чеченців на допомогу. А чеченці — це той народ, який вміє воювати», — каже один із бойовиків.

Проте найманці кажуть, що вони знаходяться на Донбасі не за наказом Рамзана Ахматовича, а прийшли добровільно

«Ми тут не знаходимося за наказом Рамзана Ахматовича. Так, ми раніше служили, ми всі — ветерани бойових дій, але на даний момент ми рахуємось звільненими. Наш батальйон — добровольчий. Нам не платять. А був би наказ Рамзана, вся Чечня тут би була. Але він поки стримує чеченців», — запевняє бойовик на прізвисько «Апті».

«Ми прийшли сюди, щоб визволити людей! Від кого? Від карателя українського! Зараз десять наших чеченців можуть спокійно йти на двісті укропов. Ми — воїни. Ми з чотирнадцяти років на війні. Ми більше нічого не вміємо», — каже чеченець.

А Росію ченці полюбили за те, що вона ніколи не вела воєн проти ісламу.

«Росія ніколи не вела воєн проти ісламу. А Європа вела. І тепер вона направила до Києва таку людину, як Іса Мунаєв. Він заявляє, що за ним стоять п’ятсот чеченців, але це маячня. Таких не більше двадцяти», — кажуть чеченці.

Зазначимо, Іса Мунаєв — чеченський військовик, бригадний генерал Збройних сил Чеченської Республіки Ічкерія. Учасник Першої та Другої чеченських воєн, військовий комендант Грозного (1999 – 2000 рр.), командуючий Південно-західним сектором оборони Збройних сил ЧРІ (з 2001 року). Під час війни на сході України очолював Міжнародний миротворчий батальйон імені Джохара Дудаєва, що воює на боці України.

Як повідомляла «Преса України», нещодавно на підмогу терористам ДНР прибула нова банда чеченців.

Источник: http://7days-ua.com/news/na-botsi-bojovykiv-dnr-voyuje-chechenskyj-bataljon-smert/

Добавить комментарий