Як партизани «Схiдного корпусу» стали спецназом

Більшість з них спортчмени, які займаються єдиноборствами і яких згуртували події на Майдані.
1630
Спочатку вони охороняли мітинги в Харкові, потім, коли влітку загроза росіського вторгнення сягла свого піку, створили партизанський рух Слобожанщини.
1631
Тренувалися прийомам рукопашного бою, вивчали ази тактики, ведення бойових дій.
1632
Потім їм запропонували стати підрозділом міліції — спецпризначенцями і вони погодилися.
1633
Хто був на майдані Свободи минулої неділі і бачив як міліціонери співають Гімн України, той пізнає декого з цих людей на цих фото.
1634
Цей міліцейський пвідрозділ партизан «Східного корпусу», з яких згодом видуть профі, ніякого стосунку до міліцейської ситеми не має.
1635
З колишніх співробітників правоохоронних органів — лише кілька «спеців», усі інші — економісти, юристи, інженери з нестримною мотивацією захищати Україну.
1636
Держава їм дала зброю і ось цю міську міліцейську форму, що на знімках, все інше забезпечують волонтери.

Сьоггодні хлопці, які за їх словами, представляють «Самопоміч» привезли для хлопців подарунків на 100 тис грн — спальні мішки, рюкзаки, каремати, комп’ютери та іншу оргрехніку, обіцяють придбати деякі меблі, адже підрозділ спецназу, який скоро сягне за кількістю армійської роти починає все з нуля.

Хлопцям потрібне взуття, одяг, екіпірування для того, аби взяти участь в АТО, куди вони прагнуть потрапити, адже окрім охорони правопорядку, вони вчаться диверсійній роботі, ведення розвідки… Рота вже пройшла навчання на полігоні.

Для цього МВС забезпечило підрозділ набоями та всім іншим. Не вистачає лише трішки. Хоча деякі з них чи то жартома чи серйозно кажуть, що готові на передову навіть у кросовках і спортиних костюмах.

Источник: http://glavnoe.ua/articles/a9607

Добавить комментарий