У РФ розповіли, за що терориста «ЛНР» оголосили у міжнародний розшук

Слідчий комітет Росії оголосив у міжнародний розшук Михайла Констянтинова, колишнього снайпера-добровольця, який воював на боці «Луганської народної республіки».
1530
Як пише газета «Коммерсант», посилаючись на власні джерела у відомстві, колишнього «ополченця» звинувачують у посяганні на життя співробітника правоохоронних органів, незаконному обігу зброї та перетині державного кордону.

Слідство вважає, що Констянтинів розстріляв двох співробітників ДПС в Московській області, які зупинили його за водіння у нетверезому вигляді і, ймовірно, відмовилися відпустити за хабар. Раніше Бабушкінський районний суд призначив Михайлу Константинову в якості запобіжного заходу заочний арешт.

Командир батальйону сепаратистів «Привид» Олексій Мозговий в інтерв’ю радіо «Говорить Москва» повідомив, що підозрювані у вбивстві поліцейських, уродженець Підмосков’я Михайло Констянтинів і його соратники з України Денис Констянтинів і Денис Жуков, дійсно служили в батальйоні під його керівництвом.

Источник: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u_rf_rozpovili_za_shho_terorista_lnr_ogolosili_u_mizhnarodniy_rozshuk&objectId=519050

Добавить комментарий