Міноборони: Україна ще не вивела всі війська з Криму. Переговори тривають

У Міністерстві оборони України заявили, що інформація російської сторони про повне виведення українських військовослужбовців із Криму не відповідає дійсності.

«Переговори щодо виведення військовослужбовців, військової техніки та кораблів Збройних сил України ще тривають, остаточних домовленостей не досягнуто», – повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі відомства.

У Міноборони України не виключають, що ці домовленості можуть бути закріплені відповідним документом, проте не плекають ілюзій щодо виконання російською стороною такої угоди.

«Ми всі бачили, чого варті для Росії міждержавні та міжнародні угоди, а також узяті зобов’язання», – зазначили в оборонному відомстві.

Як повідомлялося, у п’ятницю керівництво Міноборони РФ повідомило, що «організоване виведення підрозділів української армії, які виявили бажання продовжувати службу у Збройних силах України, завершено».

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/03/28/minoborony_ukraina_shche_ne_vyvela_vsi_viyska_z_krymu_peregovory_tryvayut_474764

Добавить комментарий