Тарута: у Донецьку серед сепаратистів немає жодної поважної людини, а лише тітушки і «туристи» Путіна

Серед проросійських сепаратистів у Донецьку немає жодної поважної людини, з якою можна вести переговори. Про це 28 березня заявив під час зустрічі з ветеранами в Донецькій облдержадміністрації голова її голова Сергій Тарута.

«Так, тут багато ще усіляких лідерів або угруповань, чи великих груп, що бешкетують. Але ми вже знаємо їх персонально. Частина з них — з напівкримінального світу», — пояснив Тарута.

За його словами, «серед ораторів, які стоять на площах і закликають до розколу України, немає жодної поважної людини».

«З усіма поважними (людьми – ред.) ми готові розмовляти», — підкреслив Тарута.

«Тут багато також і «туристів», частина з яких виїхали, частину — ми знаємо, і виписали вже їм «путівки», щоб вони їхали звідси і не заважали нам займатися спокійним життям», — додав голова ОДА.

Він нагадав, що відбулися кадрові ротації cиловиків керівної та середньої ланки — МВС, СБУ та прокуратури області.

«Ми розуміємо, що тривалий час міліція, всі правоохоронні органи не займалися наведенням порядку і захистом наших громадян. Вони, на жаль, іноді були й учасниками цих неподобств. Я відверто кажу», — підкреслив Тарута.

Нагадаємо, прокуратура Донецької області відкрила кримінальне провадження за фактом захоплення державних будівель прихильниками ідеї сепаратизму. Також тривають слідчі дії з приводу бійки 13 березня.

Источник: http://tyzhden.ua/News/106146

Добавить комментарий