МВС обіцяє не збільшувати чисельність «Беркута» і не сумувати за Азаровим

Заступник міністра МВС Віктор Ратушняк спростовує поширену в ЗМІ інформацію про те, що уряд має намір збільшити чисельність бійців спецпідрозділів «Беркут» і «Грифон» у 6 разів — до 30 тис. Людей

1530

«Це не відповідає дійсності», — сказав Ратушняк, відповідаючи на питання журналістів у середу в Києві, цитують fakty.ictv.ua.

Він додав, що мова може йти тільки про те, що уряд відновив фінансування кількості правоохоронців, які не входять у структуру МВС. «У нас 14% — не комплект МВС. Мова йде про дільничних інспекторів, патрульно-постових, а також спеціальні служби», — сказав заступник глави МВС.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що чисельність спеціальних підрозділів «Грифон» і «Беркут» буде збільшено в шість разів — до 30 тисяч осіб, а повноваження спецпідрозділів МВС — розширені. Такі рішення нібито були прийняті Кабінетом міністрів на закритому засіданні 27 січня.

На даний момент чисельність підрозділів «Беркута» становить близько 4 тисяч осіб, «Грифона» — близько 1 тисячі.

На питання ж, чи буде сумувати Ратушняк за прем’єром Азаровим, чиновник запевнив, що треба не сумувати, а співпрацювати. «Настрій (у міністерстві — ред.) хороший. Всі на робочих місцях. Всі вони виконують свої обов’язки», — додав Ратушняк.

Источник: http://expres.ua/digest/2014/01/29/101007-mvs-obicyaye-ne-zbilshuvaty-chyselnist-berkuta-ne-sumuvaty-azarovym

Добавить комментарий