Фани «Дніпра» розповіли тітушкам про регіоналів

Фанати дніпропетровського «Дніпра» звернулися до тітушок, які захищають злочинну українську владу і роз’яснили їм, чого вони варті та що їх чекає в майбутньому.

Своє звернення фани опублікували в соцмережах, інформує Еспресо.TV.

«Молодики, які себе так впевнено почували за спиною у беркута… Всі ті охоронці, спортсмени, гопники, які за 100 доларів продали свою честь. Ми звертаємося до вас. Хороша мудрість говорить: «Не плюй у колодязь, з якого п’єш воду». У даній ситуації ви, наші «співгромадяни», які себе вже іменують «Громадянської гвардією імені гаранта конституції», плюнули у колодязь з такою силою і ретельністю, що розсьорбувати будете ще довго. Ви очорнили весь ваш спорт і згноїли самі себе. Ви дурні, які підписали собі вирок.

Любите тюремну роматику? Ви стоїте з «мусорами» в одному ряду. З «мусорами», якими керують бандити – та каста, якій не в масть працювати, якій в масть відібрати у бабусі пенсію в парадному, якій в масть відібрати у матері гроші в підворітті. Та масть, яка зараз вийшла на гігантські масштаби «муток» і віджимає майбутнє у вас і у ваших же майбутніх дітей.

Ви, саме ви, знищуєте українську націю та її майбутнє. Вся ваша суть – це ті 100 доларів, які вам платять за день. Вас опустили за 100 доларів. Ви продали свою землю і свій народ за 100 баксів.

У вас немає нічого. Ви – ніхто. Ви – 100 доларів. Двійники Бенджаміна Франкліна. Ви помрете, як і він. Тільки в ганьбі і в гнилі.

Вас регіонали «зіллють», в своїх шановних і улюблених зонах ви вже не зможете відповісти. І найголовніше – вас знищать.

Знищать вас злі робочі мужики, кволі студенти та ботани, прості люди без поясів, розрядів і медалей. Тому що ідея зараз сильніша будь-якого спорту, будь-яких м’язів і грошей», – сказано в заяві.

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/01/29/fany_dnipra_rozpovily_titushkam_pro_regionaliv_456777

Добавить комментарий