Свободівці закликають учасників Майдану не вести жодних сепаратних переговорів з силовиками

Опозиція вважає неприпустимими будь-які переговори з силовими відомствами, якщо на них не отримано мандату від Майдану. Про це у Верховні Раді заявив народний депутат Юрій Михальчишин.

«Ми вважаємо будь-які сепаратні переговори неприйнятними», — сказв він, коментуючи перемовини афганців та «Правого сектору» із силовиками.

Михальчишин нагадав, що мандат на переговори трійці лідерів опозиції був отриманий від ради Майдану і на загальному Віче.

«Сепаратні переговори є неприйнятними для протестувальників. І це треба чітко зазначити. Будь-які перемовини мають мати системний характер. Йдеться про принципи взаємодії громадян країни та її правоохоронної системи», — пояснив Михальчишин.

Він також вважає неприпустимою ситуацію, «коли влада бере громадян у заручники і встановлює календарні терміни».

«Треба говорити про негайне звільнення незаконно затриманих. Майже 90% там випадкові громадяни…Ми вважаємо, що зміни до закону про амністію мають стосуватись усіх затриманих», — пояснив Михальчишин.

«Після цього можна вступати в переговорний процес про мирний вихід із політичної кризи, частиною якого стане, можливо, і звільнення адміністративних будівель, чи навіть проїжджої частини вулиці Грушевського», — додав депутат.

Як відомо, 3 лютого ветерани Афганістану та активісти «Правого сектору» заявили, що домовилися з силовиками про звільнення затриманих активістів. В МВС, однак, цю інформацію заперечили. Тим часом, комендант Майдану Андрій Парубій запевнив, що представники самооборони Майдану не ведуть переговори з силовиками, і що обмін заручників режиму на звільнення будівель є неприйнятним.

Источник: http://tyzhden.ua/News/100980

Добавить комментарий