Порошенко домовився про поновлення міжнародного розслідування подій на Майдані та в Одесі

Під час візиту до Страсбургу президент України Петро Порошенко домовився про відновлення міжнародного розслідування подій на Майдані та в Одесі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Президент повідомив, що під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо відновлення роботи міжнародної панелі розслідування Ради Європи для забезпечення об’єктивного розслідування подій, які відбулися на Майдані 18-20 лютого та в Одесі 2 травня», – йдеться у повідомленні.

Коментуючи свою зустріч з головою ПАРЄ Анн Брассер та генсеком РЄ Турбйорном Ягландом, Порошенко констатував, що Рада Європи підтримує Україну в реалізації мирних ініціатив та готова надати консультативну і експертну допомогу.

«Сьогодні в залі була продемонстрована підтримка та повне розуміння поточної ситуації в Україні. Генеральний секретар РЄ чітко сказав, що він разом з нами в реалізації мирного плану і проведенні реформ», — підсумував президент.

Як відомо, в Одесі 2 травня відбулися зіткнення між прибічниками федералізації і футбольними фанатами, які намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. В результаті загинули 48 осіб.

Тим часом, кількість загиблих під час акцій протесту на Майдані сягає 106 осіб.

Источник: http://tyzhden.ua/News/113207

Добавить комментарий