США підтримують дії України проти сепаратистів

Сполучені Штати висловили занепокоєння діями проросійських сепаратистів на сході України, а також у зв’язку з жертвами серед мирного населення через нестабільну ситуацію в регіоні.

Це зазначила речник Державного департаменту США Джен Псакі під час брифінгу в вівторок у Вашингтоні, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми дуже занепокоєні діями проросійських сепаратистів», — зауважила офіційний представник держдепу.

Вона наголосила, що в нинішній ситуації «мирне розв’язання конфлікту — в інтересах кожного». Водночас Псакі підкреслила, що Україна «має право обороняти державу, власний народ та підтримувати спокій». Вона зазначила про підтримку Вашингтоном українського уряду в цих питаннях, наголосивши на необхідності кроків щодо деескалації з боку РФ та проросійських сепаратистів.

Представник зовнішньополітичного відомства США висловила окреме занепокоєння жертвами серед мирного населення на сході України. За її словами, деескалація ситуації та припинення насильства стали б кроком, який поклав би край загибелі мирних громадян.

Псакі підкреслила, що в той час, як українські силовики прагнуть мінімізувати жертви під час проведення АТО, підтримувані Росією сепаратисти — навпаки — використовують будинки для обладнання своїх вогневих позицій, що призводить до нових жертв серед мирних мешканців.

Источник: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ssha_pidtrimuyut_diii_ukraiini_proti_separatistiv_1953212

Добавить комментарий