Порошенко обіцяє загиблих майданівців нагородити Орденом Героїв Небесної Сотні

1500
Президент України Петро Порошенко зустрівся з рідними та близькими загиблих активістів Майдану, сказано в повідомленні на сайті глави держави.

Президент заявив, що буде допомагати у вирішенні питань, які піднімають рідні загиблих, а також запропонував нагородити всіх, хто загинув на Майдані, Орденом Героїв Небесної Сотні.

Порошенко назвав усіх загиблих на Майдані борцями за свободу України.

– Це – справжні герої. Вони віддали найдорожче заради майбутнього нашої держави – своє життя. Їхній вчинок в моїй пам’яті і пам’яті всіх українців завжди буде прикладом мужності, самовідданості і патріотизму, – сказав він.

Нагадаємо, 20 лютого силовики розстріляли беззбройних демонстрантів на вулиці Інститутській у Києві. Жертв розстрілу стали називати Небесної сотню.

Список загиблих Небесної Сотні налічує 99 осіб.

1 липня Верховна Рада підтримала пропозицію Порошенка щодо ухвалення Закону «Про внесення змін до статті 7 Закону України» Про державні нагороди України «(щодо заснування ордена Героїв Небесної Сотні)».

Источник: http://vikka.ua/novini/13065-poroshenko-obitsyae-zagiblih-majdanivtsiv-nagoroditi-ordenom-geroiv-nebesnoi-sotni.htm

Добавить комментарий