Головний «соотєчєствєннік» уже заговорив про зустріч у Мінську 12 грудня

Раніше Лєонід Слуцкій заявляв, що чергове засідання контактної групи по Україні пройде в Мінську 11 грудня.

Остаточне рішення про дату зустрічі поки не надали представники так званих «народних республік».

Голова комітету Держдуми у справах СНД Лєонід Слуцкій заявив, що чергове засідання контактної групи по Україні пройде в Мінську швидше за все не 11 грудня, як повідомлялося раніше, а 12 числа.

«У разі підтвердження сторонами своєї участі в цьому засіданні воно, швидше за все, пройде не 11, а 12 грудня», — заявив Слуцкій.

За словами голови комітету, 12 грудня як можливу дату переговорів раніше називали представники самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». Слуцкій нагадав, що зустріч повинна пройти за участю посла РФ в Україні Михайла Зурабова, екс-президента України Леоніда Кучми, представників Донецької і Луганської областей і спецпосланця ОБСЄ Хайді Тальявіні.

При цьому один з лідерів бойовиків «ДНР» Денис Пушилин заявив, що «остаточно про дату проведення переговорів можна буде говорити тільки за результатами зустрічі контактної групи по скайпу в середу».

Раніше Лєонід Слуцкій заявляв, що чергове засідання контактної групи по Україні пройде в Мінську 11 грудня.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко висловив сподівання, що 9 грудня імплементують план реалізації Мінських домовленостей і цього ж дня досягнуть припинення вогню.

Нагадаємо, 9 грудня на всіх позиціях сил антитерористичної операції на Донбасі введено в дію режим припинення вогню.

Разом з тим, за добу загинуло, за різною інформацією, шість або сім українських бійців.

Источник: http://tyzhden.ua/News/125420

Добавить комментарий