В Луганську шукають українську ДРГ, оголошено операцію «Перехват»

1630Українська диверсійно-розвідувальна група здійснила унікальну розвідувальну операцію у глибокому тилу ворога, в результаті якої, виявлені місця дислокації російських підрозділів. Про це повідомив лідер громадського об’єднання «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

За його словами, операція завершилась успішно, розвідники повернулись у військові частини.

«В Луганську, другий день поспіль, ватники шукають українську ДРГ. Шукають настільки ретельно , що ввели режим спецперепусток та оголосили операцію «Перехват». Цікаво, кого вони там перехоплюють, якщо хлопці вже п’ють вдома чай? Завтра викладу звіт, але вже зараз можна казати про те, що унікальна розвідувальна операція завершилася успішно», — розповів Снєгирьов.

Він зазначив, що унікальність операції полягає в тому, що ДРГ діяла в глибокому тилу ворога.

«Тилу настільки глибокому, що територія т.зв. «ЛНР» — це город сусіда за вікном. Підсумок цієї операції — це місця дислокації військових частин РФ поблизу державного кордону з Україною та їх кількісний склад . Наші спеціальні служби та військове командування отримали реальну картину присутності ворожих військ, як на території України, так і по той бік державного кордону», — додав активіст.

Як відомо, з 9 грудня о 9:00 на всіх позиціях українських військових в зоні антитерористичної операції на сході України введено в дію режим припинення вогню.

Источник: http://styknews.info/novyny/polityka/2014/12/16/v-lugansku-shukaiut-ukrainsku-drg-ogolosheno-operatsiiu-%C2%ABperekhvat%C2%BB

Добавить комментарий