Ми не можемо і не маємо наміру існувати без Росії — глава «народної ради ДНР»

1530Самопроголошена «ДНР» має намір переконати Росію, що є її частиною. Про це голова так званого народного ради «ДНР» Андрій Пургін заявив в інтерв’ю іспанській газеті El Pais, повідомляє «112 Україна».

«Ми не можемо і не маємо наміру існувати без Росії. Ми відстоюємо нашу місцеву ідентичність, проте вона є частиною ідентичності російського світу. Ми не бачимо нічого екстраординарного в залежності від Росії, ми прагнемо до неї і збираємося переконати РФ, що ми є її частиною», — заявив Пургін.

При цьому він сказав, що не буде розкривати особи людей, з якими контактує в Москві, пояснивши це «правилами та міжнародними нормами».

«Все це буде тривати довгі роки, і я не можу дорікати Росії в тому, що вона не хоче розв’язувати Третю світову війну», — додав Пургін.

У свою чергу, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив про те, що Москва є єдиною силою, яка виступає за збереження Донбасу у складі України при врегулюванні кризи. У той же час міністр відзначив, що необхідно створити для деяких регіонів України «можливість фінансово забезпечувати свої потреби за рахунок домовленості з центром з податкових питань, щоб вони могли користуватися своєю мовою, щоб вони могли святкувати свої пам’ятні дати, а не ті, що нав’язані однією частиною країни».

Источник: http://www.newsru.ua/ukraine/16dec2014/purgin.html

Добавить комментарий