Росія вже налагоджує контакти з новою владою України

Президент Росії Володимир Путін вважає нову владу України нелегітимною, але доручив своєму уряду налагоджувати з нею контакти.

«Три дні тому я дав доручення уряду поновити контакти на урядовому рівні зі своїми колегами у відповідних міністерствах і відомствах України для того, щоб не порвати економічні зв’язки, підтримати їх у їхньому прагненні відновити економіку», — заявив він на прес-конференції.

«Дмитро Медведєв у контакті з Яценюком. А Наришкін як голова парламенту, я знаю, у контакті з Турчиновим», — сказав Путін.

«Але, повторюю, усі наші торгово-економічні й інші, гуманітарні зв’язки можна буде розбудовувати в повноцінному форматі тільки після того, як нормалізується ситуація й пройдуть вибори президента», — наголосив він.

Путін вважає, що Олександр Турчинов нелегітимний «як президент», а Верховна Рада – легітимна, і то частково.

«Чи є ця сьогоднішня влада легітимною? Парламент – почасти так, усі інші – ні, і вже точно зовсім не можна сказати про легітимність виконувача обов’язків президента, там просто немає ніякої легітимності», — заявив російський президент.

«Є юридично тільки один легітимний президент (в Україні). Ясно, що в нього немає ніякої влади, зрозуміло. Але я вже про це говорив, хочу повторити: цим легітимним президентом суто юридично, безумовно, є тільки Янукович», — додав він.

При цьому Путін вважає, що «політичного майбутнього» у Януковича немає – і він йому про це говорив.

Із приводу нової влади він також сказав: «Контактувати треба з усіма, крім очевидних злочинців, але ось у таких умовах, повторюю ще раз, є небезпека, що хтось проскочить, людина зовсім уже з крайніми поглядами, що, звісно, матиме важкі наслідки для країни».

Источник: http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/4/7017547/

Добавить комментарий