Ще трьох постраждалих майданівців з Львівщини скерують на лікування до Польщі

На стаціонарному лікуванні в медичних закладах Києва перебуває 14 жителів Львівщини, які отримали травми під час Революції Гідності. Трьох постраждалих на Майдані вже перевезено з лікувально-профілактичних закладів Києва в лікувальні установи Львівської області.

Про це 12 березня передає прес-служба Львівської облради.

«Зараз ці хворі перебувають у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова, але невдовзі їх скерують на продовження лікування до Польщі. Потерпілих з Львівщини готові прийняти медичні установи Жешува та Перемишля», –повідомив голова облради Петро Колодій.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, у період з 8 до 11 березня 2014 року в лікувально-профілактичні заклади Львівської області госпіталізовано на стаціонарне лікування 16 постраждалих майданівців.

Загалом з 30 листопада 2013 року до 11 березня 2014 року в медичні заклади Львівщини за допомогою звернулося 259 постраждалих на Майдані. Сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 141 особа, яка отримала травми під час Революції Гідності.

Постраждалі майданівці перебувають на стаціонарному лікуванні, зокрема, у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова (42 особи), у Трускавецькій міській лікарні (20 осіб), у 8-ій комунальній міській клінічній лікарні м. Львова (15 осіб), у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Ю. Липи (12 осіб), у Львівській обласній клінічній лікарні (11 осіб), у Самбірській центральній районній лікарні (дев’ять осіб), у Стрийській центральній районній лікарні (сім осіб) та інших медичних закладах області.

Станом на 11 березня 103 особи вже виписано з лікувально-профілактичних закладів Львівщини.

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/03/12/shche_troh_postrazhdalyh_maydanivtsiv_z_lvivshchyny_skeruyut_na_likuvannya_do_polshchi_469649

Добавить комментарий