У Запоріжжі суд заборонив проведення Майдану

Запорізький адміністративний суд заборонив проведення будь-яких акцій і демонстрацій в неділю, 2 лютого. Про це повідомив один із лідерів місцевого Євромайдану Богдан Василенко.

Зокрема, суд заборонив проведення акцій самому Василенку, який раніше подав заявку в мерію, організації «Просвіта», що також мала намір мітингувати, і Партії регіонів, яка заявила про намір провести акцію протесту під стінами Запорізької ОДА. Відзначимо, що всі заходи були заплановані на один і той самий час та в одному і тому ж місці.

1630

У зв´язку з цим рішенням суду, запорізькі майданівці мають намір зібратися завтра, 2 лютого, о 13:00 (не о 12, як повідомлялося раніше) на площі Поляка (вул. 12 квітня).

«Прохання приходити без масок. Ті, хто не може показувати обличчя, — не приходьте. Мітинг відкритий і мирний», — заявив Богдан Василенко.

Нагадаємо, що 2 лютого на Майдані Незалежності в Києві відбудеться інформаційний мітинг.

Як відомо, в ніч на понеділок, 27 січня, в Запоріжжі силовики силою розігнали активістів Євромайдану, які залишилися на ніч біля будівлі обласної адміністрації. За словами очевидців, площу від мітингувальників «зачищали» пострілами з травматичної зброї і світло-шумовими гранатами. Згодом в обласному МВС заявили, що силового розгону не було, а учасники акції протесту «розбіглися», коли побачили міліціонерів.

Источник: http://tyzhden.ua/News/100792

Добавить комментарий