Крим, ставши російською провінцією, позбувся шансів для розвитку, – переселенка

Через події, які трапились з Кримом, його можна вважати закритим для усього світу. Півострів, ставши внутрішньо російською провінцією, позбувся шансів для розвитку.

Таку думку висловила переселенка з Криму Ольга Духнич під час політичного ток-шоу «Прямим текстом» з Остапом Дроздовим (щочетверга о 22:00 на телеканалі ZIK).

Питання повернення півострова у склад України стоїть досить гостро. Однак, шляхом домовленості воно точно не вирішиться. Відтак потрібна війна. Але зараз Україні не слід загострювати українсько-російський конфлікт, бо це може призвести до величезних втрат. Україна перемогти у цьому протистоянні ще не готова.

Учасниця програми розповідає: «Багато хто з людей судить про ситуацію, що склалася в Криму, з економічної точки зору. Півострів є направду пенсійним регіоном, тому тут загарбники виграють, бо ж в Росії пенсії набагато більші, ніж в Україні. Тож людям похилого віку ближчі проросійські орієнтири».

Що ж до людей, які утворюють креативно-середній стан, тобто молодих, то гостя резюмує: «У цьому випадку ситуація кардинально гірша. Ціни починають рости, а заробітні плати ледь зрушують з місця».

Ольга Духнич переконана, захоплення Криму ще відгукнеться Росії неодноразово, бо ж «це більше схоже на зґвалтування».

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/06/05/zahoplennya_krymu_rosiieyu_bilshe_shozhe_na_yogo_zvaltuvannya__pereselenka_z_pivostrova_495216

Добавить комментарий