В осінньо-зимовий період кожен переселенець має бути обігрітий, — Гройсман

За словами Віце-прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана, забезпечення належних умов проживання тимчасово переміщених осіб у осінньо-зимовий період залишається на сьогоднішній день питанням номер один.
1530
Про це він сказав на засіданні Міжвідомчого оперативного штабу з питань тимчасово переміщених осіб, яке відбулося у форматі відеоконференції з регіональними штабами.

Коли прийде зимовий період в умовах військової агресії, кожна людина має бути обігрітою. Тут мова про особисту відповідальність кожного керівника області. Питання принципове, знаходиться на особистому контролі Президента і Прем`єр-міністра України, і наше завдання не як чиновників, а я к людей – забезпечити належні умови перебування тимчасово переміщених осіб в цей період,
— наголосив Гройсман

Також за результатами перевірки умов проживання в регіонах переселенців зі сходу України та Криму віце-прем`єр доручив сформувати виїзну комісію в Суми, де зафіксовано найбільший відсоток тимчасово виділених для переселенців житлових об’єктів, що не відповідають необхідним нормам через відсутність холодної та гарячої води, опалення, каналізаційних систем тощо.

Источник: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?v_osinnozimoviy_period_kozhen_pereselenets_maye_buti_obigritiy__groysman&objectId=471815

Добавить комментарий