Українська гуманітарна прибула на Луганщину

Весь об’єм української гуманітарної допомоги, призначеної для Луганської області, прибув на місце і передається Червоному хресту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала уповноважена президента з питань врегулювання конфлікту на сході України Ірина Геращенко.

За її словами, вантаж з Харкова прибув до Старобільська, з Дніпропетровська – до Северодонецька, з Києва – до Лисичанська.

«Важливо і принципово: український гуманітарний вантаж передається місії Червоного хреста згідно всіх норм і правил. По опису, протоколу і класифікаціям. Саме так і тільки так можуть і повинні бути передані Червоному хресту будь-який гуманітарний вантаж. Друге. Ніякого військового конвою бути поряд не може. Це також правило», – написала Геращенко.

«Місцеві хлібозаводи вже отримали команду з частини муки випекти хліб, який буде передано жителям Щастя та інших навколишніх сіл, нещодавно звільнених силами АТО від бандитів. А вся інша гуманітарка буде доставлена якнайшвидше – дай Бог – місією Червоного хреста в окуповані зони», – додала вона.

Геращенко уточнила, що вантаж містить овочі, крупи, консерви, муку, миючі засоби, памперси, предмети особистої гігієни та ліки.

«Україна в змозі сама забезпечити українців харчами – головне, щоб «антифашисти і ввічливі люди» не заважали», – написала вона.
1801
1800
1802
1803
1804
1805
1806
1807
1808

Источник: http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/15/7034920/?attempt=1

Добавить комментарий