Терористи визнали, що на їхньому боці воюють російські військові

Лідер самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко підтвердив, що в лавах бойовиків воюють і добровольці з Російської Федерації, і кадрові військові. Про це він заявив в ефірі одного з російських телеканалів, інформує Еспресо.TV.

«Ми ніколи ні від кого не приховували, що серед нас є багато росіян, без допомоги яких на сьогоднішній день нам довелося б дуже важко, і складніше було б воювати», – заявив так званий «прем’єр» ДНР.

За його словами, терористам допомагали 3-4 тис. російських вояків. «Багато з них вже виїхали додому, ще більше залишилося тут. На жаль, є й загиблі. З добровольців Росії завжди приходить багато колишніх кадрових військових. Вони б’ються з нами, вважають, що це їх обов’язок», – наголосив Захарченко.

За його словами, серед бойовиків воюють і чинні військові, які «вважали за краще провести відпустку не на морських пляжах, а серед нас, братів».

Як повідомляв ZAXID.NET, Комітет солдатських матерів в Ставропольському краї РФ склав список із 400 поранених і вбитих російських військових на Донбасі.

Источник: http://zaxid.net/news/showNews.do?teroristi_viznali_shho_na_yihnomu_botsi_voyuyut_rosiyski_viyskovi&objectId=1320334

Добавить комментарий