Двох беркутівців, причетних до розстрілів на Майдані, можуть випустити з-під варти

Сьогодні в апеляційному суді Києва відбудуться два засідання щодо зміни запобіжного заходу колишнім працівникам «Беркуту» Сергію Зінченку та Павлу Аброськіну, яких підозрюють у розстрілі 39 майданівців 20 лютого 2014 року.

Про це повідомляє Євромайдан SOS на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні можуть бути звільнені два беркутівці, Аброськін П. та Зінченко С.,яких підозрюють у розстрілі 39 майданівців 20 лютого 2014 року. Щойно стало відомо, що сьогодні буде ще одне судове засідання в Апеляційному суді по зміні запобіжного заходу Сергія Зінченка.

«Сьогодні, 29 вересня 2014р., буде два судових засідання в Апеляційному суді м. Києва, що на вул. Солом’янській, 2А.

О 16.00 в Апеляційному суді Києва, суддя Рибак І.О. – судове засідання щодо зміни запобіжного заходу працівнику спецпідрозділу «Беркут» Павлу Аброськіну,

О 16.15 в Апеляційному суді Києва, суддя Бець О.В. – судове засідання щодо зміни запобіжного заходу працівникові спецпідрозділу «Беркут» Сергію Зінченку.

Апеляцію подали адвокати підозрюваних П. Аброськіна та С.Зінченка.

Враховуючи, що командир «Беркуту» Дмитро Садовник перебуває на волі, то є всі підстави вважати, що його підлеглі, які виконували його ж незаконні накази, можуть бути сьогодні звільнені», – повідомляє Євромайдан SOS.

Нагадуємо, що Печерський суд залишив під вартою двох беркутівців: Зінченка С. та Аброськіна П. 18 вересня 2014р., задовольнивши клопотання Генеральної прокуратури про продовження тримання під вартою і відпустив на волю командира «Беркуту» Дмитра Садовника 19 вересня 2014 року, який на сьогодні нібито перебуває у лікарні і не явився в суд.

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/09/29/dvoh_berkutivtsiv_prychetnyh_do_rozstriliv_na_maydani_mozhut_vypustyty_zpid_varty_527465

Добавить комментарий