У Запоріжжі та Дніпропетровську теж зібралися Майдани

У Запоріжжі на мітингу проти влади на площі ім. Поляка зібралося близько 2 тисяч осіб.

Як передають «Українські новини», мітинг проводиться на нетрадиційному місці – площі біля ОДА – через судову заборону.

Збори почалися близько 13:00. Учасники поклали квіти до барельєфа колишнього мера Запоріжжя Олександра Поляка і скандували «Поляк».

Присутні тримали національні прапори, прапори партій «Свобода», УДАР, «Батьківщина», прапори ЄС і червоно-чорні. Також мітингувальники розгорнули великий прапор України. Біля трибуни встановили урну для збору пожертвувань.

Учасники мітингу скандували «Козацькому роду нема переводу», «Слава Україні», «Слава нації, смерть ворогам», «Банду геть», «Ганьба».

Водночас близько 2 тис. людей провели мітинг проти влади у Дніпропетровську. Акція почалася близько 12:00 в парку ім. Глоби.

Колона учасників акції з прапорами України та ЄС пройшла центральним проспектом Маркса до Європейської площі, на якій щодня о 16:00 збираються активісти Євромайдану.

Учасників акції супроводжували близько 50 міліціонерів у захисному спорядженні.

У свою чергу у Дніпропетровську біля будівлі ОДА на мітинг на підтримку політики президента Януковича зібралися також близько 3 тисяч учасників.

На мітингу, організованому Партією регіонів, виступили керівники області.

«Ми прийшли заявити про свою громадянську позицію і сказати, що виступаємо проти насильства, закликаємо всіх політиків домовлятися за столом переговорів», – заявив глава Дніпропетровської облради Євген Удод.

Мітингувальники тримали прапори Партії регіонів, таблички своїх районів і міст області, плакати «Схід і захід разом», «Росія – надійний друг».

Для мітингувальників були поставлені біотуалети, розгорнуто кілька пунктів обігріву. Акція почалася об 11-30 та закінчилася о 15-30.

27 січня прихильники Партії регіонів почали безстрокову акцію на підтримку влади біля Дніпропетровської ОДА.

Источник: http://zik.ua/ua/news/2014/02/02/u_zaporizhzhi_ta_dnipropetrovsku_tezh_zibralysya_maydany_457736

Добавить комментарий